MojAndroid

Tak a je to tu. Dočkali sme sa. Polarbit sa včera rozhodol umiestniť na Android Market pokračovanie jednej z jeho najznámejších hier Reckless Racing, ktorú tak nájdete aj s 2 na konci. Od včera si môžete užívať detailne spracovaných  18 áut, ktoré sú zastúpené naozaj rôznorodo – od malých bugín po športové superautá. Tie môžete prevetrať na 24 tratiach, kde nájdete ako piesok a špinu tak aj rozpálený asfalt pripravený na vaše nízkoprofilové pneumatiky. Pomocou kariéry môžete získať peniaze na vylepšenia či nové autá, čím získavate väčšiu šancu na výhru! Pokiaľ si chcete zahrať len krátky závod, zvoľte v menu Arkádu, kde nájdete 40 preddefinovaných závodov s výberom áut. Využiť môžete aj Single Event mód, v ktorom môžete pomocou najvyššieho skóre ukázať svojim priateľom, kto ovláda svoje auto najlepšie. V tomto móde nájdete udalosti ako Race, Hot Lap a Elimination. Aby ste boli na ceste čo najrýchlejší, vylepšite si svoje auto v garáži pridaním či upgradovaním jeho jednotlivých súčiastok, jednoducho – vytvorte si auto podľa svojich predstáv! Aké novinky prináša Reckless Racing 2 oproti svojmu predchodcovi?

  • zrejme najlepšie šmyky na celom svete
  • tuning, ktorý v sebe zahŕňa vylepšovanie výkonu, vzhľadu, ovládania, pneumatík, diskov a farby vášho auta
  • prepracovanejší herný engine
  • online tabuľky najvyššieho skóre
  • online multiplayer cez internet
  • dokopy 17 charakterov, vrátane niektorých “stálic” z Reckless Racing 1
  • 5 možností rozloženia ovládacích prvkov
  • prvky, ktoré vám uľahčujú hru, napr. mini mapa, asistent v zákrutách, …

Všetky tieto výborne znejúce vlastnosti a charakteristiky hry Reckless Racing 2 si môžete vyskúšať aj osobne, na Android Markete nájdete tento herný titul za 3,79 €. Ak sa rozhodnete zakúpiť si túto hru, podeľte sa s nami o váš herný zážitok pomocou komentára na konci článku.

Reckless Racing 2
polarbit
Verzia 1.0.0 (2. 2. 2012)
Veľkosť 8,4 MB
1.5+

3,79 €

 

Nižšie nájdete predošlé verzie Reckless Racingu od Polarbitu:

Reckless Racing
polarbit
Verzia 1.0.7 (13. 12. 2011)
Veľkosť 3,3 MB
1.5+

1,52 €

 

Reckless Racing HD
polarbit
Verzia 1.0.7 (14. 12. 2011)
Veľkosť 4,6 MB
1.5+

1,52 €

 

3.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+