MojAndroid

Pondelok prináša okrem aktualít zo sveta operačného systému Android aj ďalší diel nášho seriálu Obedná prestávka. Dnes sa pozrieme na zaujímavú hernú novinku, ktorá len pred pár dňami prišla na Google Play Store. Reč je o titule Slingshot Racing, ktorý je určený najmä fanúšikom závodných hier a áut.

slingshot-racing-main

Slingshot Racing je perfektne spracovaná Android hra, ktorá so sebou prináša aj výborné grafické a zvukové spracovanie. V čom je táto hra výnimočná voči ostatným, je ovládanie. V závodnej hre plnej nadupaných strojov totižto chýba akýkoľvek volant či pedál a svoje vozidlo ovládate výlučne dotykmi, konkrétne jedným. Ovládanie pripomína tituly Angry Birds či hru Temple Run, kde stačí jeden dotyk alebo potiahnutie prsta po displeji a zmeníte smer auta, vtáka či bežiaceho dobrodruha. A to tejto hre môže priniesť veľa fanúšikov.

slingshot-racing-1  slingshot-racing-2

V hre máte k dispozícii niekoľko herných módov a desiatky tratí, po ktorých preháňate svoje snežné vozidlo. Vašou úlohou je čo najefektívnejšie prechádzať cez zákruty a v každom preteku skončiť ako prvý. V móde kariéra na vás čaká kombinácia rôznych tratí a úloh, medzi ktorými je napríklad aj úloha prejsť cez monštrum požierajúce všetky vozidlá. K dispozícii je aj lokálny multiplayer pre 4 hráčov, ktorí majú rozdelené ovládanie medzi 4 rohy displeja.

slingshot-racing-3  slingshot-racing-4  slingshot-racing-5  slingshot-racing-6

Hra Slingshot Racing prináša naozaj zaujímavo spracované preteky, ktoré by vám rozhodne nemali chýbať, pokiaľ vás hry tohto žánru zaujímajú. Na Google Play je tento titul dostupný za sumu 0,74 EUR, čo plne zodpovedá jeho kvalitám, preto sa investície nemusíte vôbec báť. Prajeme príjemné hranie!

Verzia: 1.3.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3.4
Aktuálna cena: Zdarma

25.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+