MojAndroid

Hoci sa v týchto dňoch všetci tešíme z MWC 2012 v Barcelone,  prinášame vám “na prefúknutie” ďalší diel nášho seriálu o Android hrách – Obedná prestávka. Oddýchnite si s nami na chvíľu od noviniek zo sveta Android zariadení a prečítajte si nižšie písané riadky, ktoré vám predstavia výbornú Android hru – Pinball Deluxe. Hra, ktorú si nainštalovalo už vyše milión nadšencov má v Android Markete hodnotenie 4,4 z 5 hviezdičiek, preto si zaslúži prinajmenšom vašu pozornosť. Pinball Deluxe je konzolovo spracovaná klasická hra, ktorú mnohí z vás hrávali, možno ešte dodnes hrávajú, na klasických herných automatoch.  Arkádovka, ktorú si môžete vychutnať na 5 herných stoloch vám ponúka veľmi veľa zaujímavých vlastností. Okrem výbornej grafiky treba určite spomenúť aj výbornú hrateľnosť či precízny herný fyzikálny engine, ktorý spôsobuje, že miestami rozmýšľate, či sa naozaj hráte na svojom Android zariadení alebo je to realita. Tu je niekoľko zaujímavých vlastností zhrnutých v bodoch:

  • minihry na matrix displeji počas hlavnej hry
  • 5 herných stolov – Brix, Wild West, Carnival, Space a Underwater
  • každý stôl má iný herný štýl
  • dostupné pre zariadenia s rozlíšením od 240×320 po 1024×600
  • všetko, čo by ste od dobrého pinballu čakali – zachytávanie loptičiek, viacero loptičiek naraz, minihry, pošťuchnutia či iné špeciality
  • využíva všetky vlastnosti vášho zariadenia – zvuky, vibrácie aj pohŕkanie (akcelerometer)

Hru Pinball Deluxe si už určite niektorí obľúbili, no pre tých, ktorí ešte s týmto herným titulom nemali tú česť, máme nižšie widget s odkazom na stiahnutie. Na koniec už len dopĺňame video, screenshoty a informáciu, že táto hra je úplne bezplatná!

Pinball Deluxe
GreenCod
Verzia 1.3.3 (14. 8. 2011)
Veľkosť 14 MB
2.1+

Zadarmo

28.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+