MojAndroid

Zaujímavú, „ekonomicko-ekologickú“ aplikáciu prináša obchodný reťazec Tesco. Ekonomickú preto, lebo vďaka nej viete o všetkých zľavách v tomto reťazci v blízkom alebo ďalekom okolí a ekologickú preto, lebo už nikdy nemusíte mať v schránke každý týždeň leták spoločnosti Tesco.

Ako sme už naznačili, dvorná aplikácia spoločnosti Tesco prináša kompletný prehľad o ponuke zliav a akcií v jednotlivých predajniach obchodného domu Tesco. Získate rýchly prístup ku všetkým akciovým cenám, ponukám a aj k mape a kontaktu na jednotlivé predajne.

Priebežne ste informovaní o obchodných ponukách a ako zákazník získavate časový náskok pred ostatnými, ktorí sa spoliehajú len na letáky.

Na začiatok, aby ste aplikáciu mohli využívať, sa budete musieť zaregistrovať a následne vám príde registračný mail s potvrdzujúcim linkom. Po tomto úkone už môžete aplikáciu plnohodnotne používať a pri najbližšej návšteve obchodného domu si pomocou nej aj naplánovať celý akciový nákup.

Zdroj, foto: Google Play Store, Tesco Stores SR a.s.

Tesco Stores SR a.s.
Tesco Stores
Verzia 1.0 (26. 4. 2012)
Veľkosť 859 kB
2.1+

Zadarmo
8.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+