MojAndroid

Mobilný operátor O2 sa rozhodol zrušiť diskusné fórum na svojej oficiálnej stránke. Dôvodom má byť efektívnejšia komunikácia a jej presun na sociálnu sieť Facebook. O2 Fórum už v súčasnosti nefunguje a všetky staré príspevky boli odstránené. Na stránke zostal jediný príspevok, informujúci o ukončení činnosti fóra a poďakovaní užívateľom za ich príspevky.

O2-Logo1-275x261

Podľa vlastného vyjadrenia chce operátor týmto krokom zjednotiť a zefektívniť online komunikáciu. Všetkým zákazníkom odporúča svoju oficiálnu fanúšikovskú stránku na sociálnej sieti Facebook, ktorá má v súčasnosti viac než 100 000 priaznivcov. Operátor sľubuje rýchlejší čas odpovedí na jednotlivé podnety a otázky.

Diskusné O2 Fórum bolo spustené do prevádzky v septembri 2008, v tom čase žiadny iný slovenský operátor takúto formu komunikácie svojim zákazníkom neumožňoval. Používatelia na ňom mohli komunikovať s operátorom a vzájomne si radiť a pomáhať pri rôznych problémoch, súvisiacich s mobilnou oblasťou. Fórum bolo oficiálne ukončené 2. apríla 2013, teda približne po štyri a pol roku.

3.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+