MojAndroid

Kodak Ektra, ktorý má svojimi funkciami a fotoaparátom, cieliľ najmä na fanúšikov fotografie, sa už predáva u mobilného operátora O2. Ten ho v rámci svojej ponuky ponúka už od 2 eur, a to v kombinácii s akýmkoľvek programom s platbou na faktúru. Ak sa rozhodnete sa zariadenie na začiatok zaplatiť len 2 eurá, tak mesačná splátka bude predstavovať sumu 24 eur. Ak si budete chcieť zariadenie kúpiť bez mesačného programu, zaplatíte zaň plnú cenu 578 eur.

Smartfón disponuje 21-megapixelovým snímačom s rýchlym zaostrením s clonou f/2.0 a s 13-megapixelovým predným fotoaparátom s automatickým zaostrením PDAF, fázovým zaznamenávaním a clonou f/2.2. Aplikácia fotoaparátu vytvorená na mieru sa ovláda pomocou intuitívneho dotykového ovládania, voliča scén v štýle SLR, kde sa úpravy vykonávajú v reálnom čase prostredníctvom radu nastavení, a to vrátane HDR, režimu „Na šírku“, „Na výšku“, Makro, Šport, „V noci“, Panoráma a Bokeh, a to popri Inteligentnom automatickom režime, ktorý automaticky zvolí najlepšie podmienky pre vaše fotografie. V manuálnom režime môžu zdatnejší používatelia upraviť expozíciu, ISO, zaostrenie, vyváženie bielej a rýchlosť uzávierky, pričom zmeny sa zobrazujú na obrazovke počas uskutočňovania zmien.

Zdroj: O2

16.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+