MojAndroid

Už každoročne sa v tomto období pred Vianocami operátori predbiehajú, kto prinesie na trh lepšiu ponuku. Často ide spoločnostiam najmä o získavanie nových zákazníkov, no rovnako sa nezabúda ani na tých už existujúcich. Výnimkou nie je ani spoločnosť O2, ktorá dnes predstavila svoju ponuku a bonusy na najbližšie mesiace.

10 GB dát, ktoré môžeš ďalej darovať

Prvou novinkou je možnosť získania 10 GB dát na mesiac zadarmo. Tie získajú zákazníci prostredníctvom aplikácie O2, kde im stačí kliknúť na okno Vianočnej ponuky. Je tu však príjemný háčik. Môžete si 10 GB dát nechať a využiť ich pre svoje fungovanie, no dostanete aj možnosť ich darovať. Po darovaní sa však 10 GB zmení na nekonečné dáta.

Vy tak môžete svojho blízkeho obdarovať nekonečnými dátami na mesiac zadarmo. Je tak na vašej štedrosti ako dáta skončia. Ak ale máte napríklad paušál v O2 vy aj vaša polovička, darovať si nekonečné dáta môžete vzájomne a tak obaja dostanete maximálny bonus. Táto ponuka začína platiť už od 13. novembra, kedy sa táto možnosť zobrazí v aplikácii. Vianočná ponuka sa v aplikácii bude nachádzať do 31. januára.

O2 vianoce
Postup aktivácie 10 GB dát bonusu

V zľave až 7 zariadení v “trojici”

Ako už dobre poznáme, u nás na Slovensku sa najviac rátajú tie darčeky, ktoré nájdeme priamo pod stromčekom. Aj preto sa O2 opäť pridať do vianočnej ponuky peknú nádielku zariadení. Celkovo ich vybrali sedem, pričom každé z nich prichádza s ďalšími dvoma bonusovými zariadeniami len za 1 €. Toto sú dostupné možnosti:

  1. Motorola Edge 40 Neo za 420 € + Motorola Moto G54 za 1 € + slúchadlá O2 Pods za 1 €
  2. Xiaomi 13T za 600 € + Xiaomi Robot Vacuum S10 za 1 € + slúchadlá O2 Pods za 1 €
  3. Xiaomi 13T Pro za 900 € + Xiaomi Robot Vacuum S10 za 1 € + slúchadlá O2 Pods za 1 €
  4. Honor 90 za 600 € + Honor 90 Lite za 1 € + slúchadlá O2 Pods za 1 €
  5. Honor 90 Lite za 300 € + Honor X6a za 1 € + slúchadlá O2 Pods za 1 €
  6. Samsung Galaxy Z Flip5 256 GB za 996 € + Samsung Galaxy A14 5G za 1 € + slúchadlá O2 Pods za 1 €
  7. Samsung Galaxy Z Flip5 512 GB za 1116 € + Samsung Galaxy A14 5G za 1 € + slúchadlá O2 Pods za 1 €

Táto ponuka začína platiť už od 7. novembra 2023.

„Je to naša najlepšia hardvérová ponuka v roku. Za plnú cenu vybraných telefónov, ktoré sme vyberali z každej cenovej kategórie tak, aby si z nich vedel vybrať každý, môžu zákazníci získať ďalší telefón alebo  robotický vysávač len za jedno euro. Navyše za ďalšie euro im automaticky pribalíme aj naše obľúbené slúchadlá O2 Pods ako darček. V prípade smartfónov od Samsungu sme cenu oboch verzií Galaxy Z Flip5 navyše zvýhodnili až o 204 eur,“

MartinNovák, product owner pre hardvérovú ponuku v 02

Vylepšené O2 prekvapenia

Ešte počas tohto roka spoločnosť predstavila vernostný program s názvom O2 Prekvapenia. Tu si zákazník nájde každý týždeň v aplikácii špeciálny darček. Ide napríklad o vernostné partnerské zľavy, neobmedzené dáta na deň či špeciálne zľavy na vybrané zariadenia z e-shopu. Teraz sa k partnerom, u ktorých môžete využiť špeciálne výhody pridávajú ďalšie 4 spoločnosti, a to Sport Vision, Slovenská Sporiteľňa, Slovnaft či Buzz. 

Ďalšiu novinku predstavuje aj možnosť vylepšiť si dátové možnosti svojho paušálu. Stačí si tak spojiť minimálne dva paušály alebo domáci internet priamo v apke. Vytvorením skupiny získajú jej členovia s Bezstarostným O2 Paušálom dvojnásobnú rýchlosť dát. Okrem toho členovia so Základným O2 paušálom získajú balík 5GB dát navyše a Pohodovým O2 paušálom až 10 GB dát na mesiac navyše.

Náš tip
Tablety sa predávajú čoraz menej. Ktorým výrobcom sa darí najviac?
6.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+