MojAndroid

O2 prináša nové podmienky využívania roamingových volaní. Cez leto budú môcť zákazníci modrého operátora volať v rámci Európskej únie za ceny ako na Slovensku. Ponúka platí pre všetky programy s platbou na faktúru alebo dobíjaním kreditu, a to bez nutnosti aktivácie alebo poplatku. Akciová ponuka platí od 1. júla do 31 augusta.

„O2 opäť prináša revolučnú novinku na slovenskom trhu. Tentokrát sme sa zamerali na roamingové volania z krajín Európskej únie. Všetci naši zákazníci môžu volať zo svojich dovoleniek, návštev, či pracovných ciest len za domáce ceny. Tak ako je v O2 dobrým zvykom, ponuka platí férovo, pre všetkých zákazníkov bez rozdielu automaticky a bez nutnosti akejkoľvek aktivácie, resp. poplatku.“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Zákazníci O2 Paušálov (Mini, Modrý, Strieborný, Zlatý, Platinový, Diamantový) tak budú volať v roamingu v rámci krajín EÚ za 10 centov, s programom O2 Moja Firma za 12 centov a s programom O2 Fér a ostatnými tarifami za 13 centov za minútu. V prípade ak má zákazník aktivovanú službu EU Pas alebo EU Pas na deň a chce využívať novú letnú roamingovú ponuku, musí si túto službu deaktivovať.

Podobnú ponuku roamingových volaní predstavil už dávnejšie aj Orange. Nové roamingové balíky V Čechách ako doma a V Európe ako doma ponúkajú neobmedzené volania  a správy za ceny ako doma v celej EÚ, v Nórsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku a na Islande. Treba však zaplatiť mesačný poplatok. Ponuka však nie je časovo obmedzená.

Náš tip
Orange: Volajte ako doma v celej Európe

Zdroj: O2

17.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+