MojAndroid

O2 prináša pre zákazníkov s programom O2 Fér službu Férový strop, ktorú si môžu od dnes aktivovať všetci zákazníci s programom O2 Fér s platbou na faktúru (rezidentní aj firemní). Férový strop je vo výške 40 eur s DPH, do sumy je zarátaný aj mesačný poplatok za samotnú službu, ktorá stojí mesačne 1 euro aj s DPH. Operátor prináša aj Extra deň, tento krát je to deň v O2 zdarma, kedy volania, SMS a MMS v sieti O2 budú v ten deň zdarma, stačí jednoduchá aktivácia cez O2 Extra výhody.

„Férový strop je alternatíva najžiadanejšej funkcie cenového stropu z programu O2 Moja Firma, ktorú takto sprístupnime všetkým zákazníkom s programom O2 Fér s platbou na faktúru. Teší nás, že túto službu môžu  po novom využívať aj rezidentní zákazníci. Samozrejme, ak faktúra zákazníka počas fakturačného obdobia s aktivovanou službou Férový strop dosiahne nižšiu sumu než 40 eur, zákazník zaplatí tú nižšiu sumu, inými slovami vždy zaplatí za to čo využije, nikdy však nezaplatí viac ako 40 eur.,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

40 eur s DPH je maximálna suma za volania, SMS a MMS na účastnícke čísla do všetkých sietí na Slovensku a zo Slovenska a z Českej republiky do krajín v Zónach 1 a 2. Ďalej za Internet na deň, SMS/MMS balíčky, internetové balíčky, Extra balíčky (okrem Volania SVET a Neobmedzené SMS a 50 minút). Do sumy 40 eur spadajú aj poplatky za služby Férový strop, Jednému neobmedzene, Mojim trom, Vo Firme neobmedzene a Medzi Firmami neobmedzene v jednom zúčtovacom období.

Aktivácia a deaktivácia služby

Aktivácia je možná cez Moje O2 a SMS, v predajni, alebo cez zákaznícku linku 949. Ak chcete aktivovať službu prostredníctvom SMS, pošlite správu v tvare FERSTROP A na číslo 99222, pre deaktiváciu služby odošlite SMS FERSTROP D na číslo 99222. Cena aktivačnej aj deaktivačnej SMS je 0 eur.

Aktivácia služby prebehne okamžite, Férový strop bude uplatnený na celé aktuálne fakturačné obdobie, v ktorom bol aktivovaný a obnovuje sa automaticky v ďalšom zúčtovacom období. Deaktivácia ukončí automatickú obnovu a deaktivuje službu na konci aktuálneho fakturačného obdobia.

Ukončenie aktivácií programu O2 Moja firma

Vzhľadom na neustálu snahu O2 zjednodušovať a sprehľadňovať ponuku, dôjde k ukončeniu aktivácií programu O2 Moja Firma. Všetky jej výhody sa dajú aplikovať v programoch O2 Fér, či O2 Paušál. Nie je preto nutné komplikovať cenníky ďalšou ponukou. Zákazníkov, ktorí program O2 Moja firma využívajú sa toto vôbec nedotkne.   

Zdroj: O2

28.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+