MojAndroid

Operátor O2 2. februára tohto roka oslávil svoje 15-te narodeniny. Pri tejto príležitosti si pre svojich zákazníkov, ale aj nezákazníkov pripravil zaujímavé benefity. VOYO na 3 mesiace zadarmo, slúchadlá O2 Buds za veľmi výhodnú cenu a pre zákazníkov aj dáta navyše.

Nie všetky benefity boli k dispozícii od začiatku, no teraz určite sú, ako operátor informoval na svojom Facebooku. VOYO na 3 mesiace zadarmo je pre každého a aktivovať si službu môžete prostredníctvom tejto stránky. Slúchadlá si môžete zakúpiť len na predajni a balík 15 GB dát navyše si aktivujete jednoducho v aplikácii. Samozrejme, tento benefit platí len pre zákazníkov O2.

1.2.2022

Operátor O2 prišiel na slovenský trh 2. februára 2007, zajtra oslávi svoje 15. narodeniny. Spočiatku lákal na férovú ponuku bez viazanosti, ktorá v tých časoch bola absolútnou novinkou. Pri príležitosti narodenín sa operátor rozhodol, že odmení nielen svojich zákazníkov, ale všetkých.

  • VOYO na 3 mesiace zadarmo pre všetkých
  • 15 GB k paušálu alebo predplatenej karte navyše
  • Bluetooth slúchadlá O2 Pods za 15 eur
  • O2 dá 100-tisíc eur na projekty zmierňujúce polarizáciu spoločnosti. Grantová výzva bude otvorená 15.2.

„Takto pred 15 rokmi nám veľa ľudí nedávalo šancu preraziť na plne penetrovanom trhu a vybudovať konkurencieschopného telekomunikačného operátora. Dnes som spolu s kolegami, kolegyňami a našimi viac ako dvoma miliónmi zákazníkov rád, že sa tieto očakávania nenaplnili.

V roku 2007 sme prišli na trh, kde minúta hovoru stála takmer 15 korún a zmluvy boli plné malých písmen a veľkých pokút. Zrušili sme viazanosť, obmedzenia a nezmyselné poplatky, pokryli sme Slovensko rýchlou a spoľahlivou sieťou. Počas tých pätnástich rokov nám neboli ľahostajné ani problémy slovenskej spoločnosti a snažili sme sa upevňovať hodnoty slobody a férovosti nielen v mobilných službách, ale aj v krajine ako takej.“

Igor Tóth, generálny riaditeľ O2

VOYO na 3 mesiace zadarmo pre všetkých

K dispozícii budú 3 benefity. Tým prvým je predplatné VOYO na 3 mesiace zadarmo, ktorý ponúka absolútne všetkým. Stačí si ho vyzdvihnúť na niektorej z predajní. Keďže predplatné sa automaticky predlžuje, pred skončením bezplatného obdobia ho odporúčame zrušiť.

Nemali by ste prehliadnuť:

✅  Otestovali sme okamžité platby v praxi. Naozaj to trvá len pár sekúnd?
✅. Pozor na túto nebezpečnú aplikáciu, dokáže ukradnúť citlivé údaje
✅  Orange prichádza s novými paušálmi. Ponúknu viac dát a sú drahšie

O2 spomína, že o ukončení bezplatného obdobia budú používatelia informovaní, takže k nedorozumeniam by dochádzať nemalo. Operátor verí, že po skúšobnom období budú s predplatným niektorí zákazníci aj pokračovať.

15 GB dát navyše

Druhý benefit je určený výhradne pre zákazníkov O2 bez ohľadu na to, či ide o predplatené karty alebo paušály. Benefit v podobe 15 GB dát navyše je platný 30 dní pre zákazníkov predplatených kariet, pre paušály je platný do konca mesačného zúčtovacieho obdobia.

Počas prvého februárového týždňa sú tieto benefity dostupné len v predajniach, od 10. februára si ich bude možné aktivovať aj prostredníctvom aplikácie Moje O2 SK.

O2 Pods za narodeninovú cenu

Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou cenovo dostupných bezdrôtových Bluetooth slúchadiel, zaujímavou voľbou môžu byť aj O2 Pods, ktoré pri príležitosti 15. narodenín operátora dostali veľmi príjemnú cenu – len 15 eur. Zakúpiť si ich bude možné približne od polovice februára výlučne na predajniach, a to pre všetkých. Nemusíte byť zákazníkom O2. Slúchadlá budú dostupné do vypredania zásob.

100-tisíc eur na zmiernenie polarizácie

Nadácia podporí projekty, ktoré pomôžu riešiť medziľudské či názorové rozpory, a zmierňovať tak polarizáciu spoločnosti. Bude hľadať projekty smerujúce k vzájomnej komunikácii a porozumeniu, komunikačné kurzy, depolarizačné vzdelávacie projekty pre mladých, digitálne vzdelávanie v oblasti mediálnej gramotnosti a formovania kritického myslenia, kampane a aktivity zmierňujúce nenávisť a polarizáciu v spoločnosti a ďalšie aktivity zamerané na zvyšovanie porozumenia v spoločnosti, mediáciu, rezilienciu či informačnú hygienu. Celkovo prerozdelí 100 000 eur, pričom jeden projekt môže byť podporený sumou až 10 000 eur.

Náš tip
Orange prichádza s novými paušálmi. Ponúknu viac dát a sú drahšie
18.2.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+