MojAndroid

Videoukážku z poslednej aktualizácie Android hry Angry Birds Seasons ste si mohli pozrieť už koncom minulého týždňa. Teraz je na čase si hru aktualizovať a užiť si 15 nových levelov venovaných dňu svätého Patrika.

Jeden z najaktívnejších súťažiacich v našom predvianočnom Angry Birds zápolení, Karlík, už stihol všetky levely prejsť a určite sa už teší na nové levely tematicky ladené okolo filmu Rio, ktoré očakávame už o týždeň. Pripojte sa k nim a dajte nám vedieť o vašich najlepších skóre – dole v komentároch alebo na našej komunitnej stránke.

V hre sú vraj schované dve nové zlaté vajíčka a špeciálne prekvapenie. Ak ich nájdete, dajte nám vedieť kde presne sú. Kto prvý natočí krátke video s vlastným komentárom a pošle ho na emailovú adresu martin [zavináč] mojandroid [bodka] sk, dostane za odmenu Android podložku pod myš podľa vlastného výberu z ponuky nášho internetového obchodu, a uverejníme článok s jeho menom.

15.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+