MojAndroid

Jeden z najobľúbenejších launcherov pre Android dostal aktualizáciu, ktorá prináša niektoré grafické prvky a animácie z najnovšieho Androidu 5.0. Nájdete tu napríklad nové ikony pre kalkulačku, hodiny, stiahnutia, e-mail, dialer, nastavenia či SMS. Pribudli tiež spomínané animácie, ktoré teraz dotvárajú to, ako otvárate priečinky, či skrolujete medzi obrazovkami.

Pre spustenie nových animácii, je nutné navštíviť nastavenia priečinkov Nova Launcheru a zmeniť typ animácie. To isté platí aj ikonách a skrolovaní, ktoré sa na štýl Androidu 5.0 dajú prepnúť v nastaveniach. Aktualizovaná verzia samozrejme opravuje aj niektoré drobné chyby. Všetky novinky nájdete vo verzii aplikácie určenej pre beta testerov na Google Play, čoskoro by sa však mali objaviť aj vo finálnej verzii aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

22.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+