MojAndroid

Aj keď operačný systém Android poskytuje množstvo možností, ako upozorniť používateľa na dianie v telefóne prostredníctvom notifikačnej lišty, stáva sa, že hráte hru alebo používate aplikáciu, ktoré sú na celú obrazovku a jediný spôsob, ako zistiť udalosť je stiahnutie aplikácie na pozadie. Môže to spôsobiť napríklad ukončenie hry alebo dôležitej úlohy v aplikácii.

Aplikácia NotifierPro je jednou z možností, ako získať prehľad o volaniach, prichádzajúcich SMS a množstve ďalších upozornení aj počas hier, ktoré zaberajú celú obrazovku.

Ak hráte hru alebo máte spustenú aplikáciu, ktorá zaberá celú obrazovku, pri upozornení, ktoré si nastavíte na akúkoľvek aplikáciu alebo činnosť, sa vám objaví vysúvacia lišta s popisom. Pri takýchto typoch aplikácií je to naozaj veľmi dobré riešenie. Pri testovaní sme však dostávali upozornenia zdvojene, jedno priamo z operačného systému Android a jedno z aplikácie, čo bolo značne nepríjemné pri viacerých upozorneniach. Nenašli sme však možnosť upraviť režimy.

Aplikácia je zaujímavá a stojí za to ju vyskúšať, možno si ju zamilujete. Je dostupná v dvoch verziách Lite a platenej, ktorá poskytuje omnoho viac možností nastavenia a osobných úprav.

Zdroj, foto: Google Play Store, NotifierPro

 

NotifierPro
Productigeeky
Verzia 5.0 (28. 4. 2012)
Veľkosť 902 kB
2.1+

Zadarmo

 

NotifierPro Plus
Productigeeky
Verzia 5.0 (28. 4. 2012)
Veľkosť 902 kB
2.1+

1,99 €
7.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+