MojAndroid

Sony na tohtoročnej výstave CES predstavil novinku, smartfón Xperia S, ktorá ako prvý mobil tejto spoločnosti integruje dvojjadrový procesor. Okrem unikátneho dizajnu s transparentným prúžkom, ktorý obkolesuje spodnú časť telefónu, sa môže Xperia S pochváliť aj novým 4,3 palcovým IPS displejom s HD rozlíšením 1280×720 px. Displej svojimi parametrami nepochybne patrí medzi svetovú špičku ale vyzerá to tak, že niektorí používatelia majú s ním problém. Pri nadmernom zaťažení telefónu a jeho následnom prehriatí dochádza totiž k degradácii farieb a k posunu farebného spektra viac do žltých farieb. Sony pre Cnet UK potvrdil, že si je tohto problému vedomý a chybné kusy zákazníkov opraví na vlastné náklady. Spoločnosť tiež uviedla, že upraví výrobný proces tak, aby sa tento problém už viac neobjavil.

Sony tvrdí, že problém sa týka iba malého počtu vyrobených kusov a že k degradácii farieb dochádza pri teplotách nad 40°C. Treba podotknúť, že takúto teplotu dosiahne výkonný smartfón len pri naozaj veľkom zaťažení, napríklad pri zdieľaní internetového 3G pripojenia cez WiFi. Máte aj vy takýto problém so svojou Xperiou S ?

Zdroj: pocketnow.com

4.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+