MojAndroid

Pre všetkých tých, čo sa nevedia dočkať ďalšej aktualizácie na tabletoch Nexus, už nemusíte dlho čakať. Google začína totižto sprístupňovať najnovší Android 5.1.1 Lollipop pre zariadenia Nexus 7 z roku 2012, Nexus 7 2013, ako aj pre Nexus 10. Nové systémové obrazy boli už nahrané na servey spoločnosti Google a je ich možné manuálne stiahnuť a nainštalovať. Niektoré používatelia v zahraničí už hlásia, že najnovšiu verziu OS už dostali. Na redakčnom Nexuse 7 2013 sa však aktualizácia ešte neobjavila.

Presný zoznam zmien, ktoré update prináša nepoznáme, malo by však ísť o ďalšiu dávku opráv chýb, ktoré sa u týchto zariadení objavili po aktualizácii na Lollipop. Samozrejme, ak by ste chceli nový update ihneď vyskúšať, môžete použiť náš starší návod na manuálnu aktualizáciu. Nový Android stiahnete tu.

 

Zdroj: phandroid

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+