MojAndroid

Hoci sa v poslednej dobe rozoberalo to, že Motorola vyrobí X Phone s možnosťou vlastného navolenia hardvéru, podľa informácií od zdroja priamo zo spoločnosti to nie je pravda. Hoci spoločnosť Motorola potvrdila informáciu o tom, že v tomto roku vyrobí zariadenie s voliteľným hardvérom, vraj nepôjde o X Phone, ktorý spoločnosť plánuje predstaviť už do niekoľkých mesiacov, či možno týždňov. Túto informáciu potvrdil hovorca spoločnosti Guy Kawasaki.

xphone-500x327

Hoci Motorola pracuje na prvom Android smartfóne s voliteľným hardvérom, vraj nepôjde o dlho očakávaný X Phone. Takýto smartfón by Motorola mala predstaviť až neskôr v tomto roku. To dáva zmysel, nakoľko vieme, že Motorola chce vyrobiť smartfón v spolupráci so spoločnosťou Google, pod ktorú teraz patrí, no tá sa vyjadrila tak, že s modelovou radou Android zariadení Motoroly zatiaľ nie je spokojná. Motorola tak má vyrobiť X Phone “sama” a ďalší smartfón s voliteľným hardvérom predstavia Motorola a Google až neskôr v tomto roku, keď vyladia všetky detaily a nedostatky. Uvidíme teda, čo si pre nás Motorola v novom X Phone pripraví a o novinkách o tomto zariadení vás budeme aj naďalej informovať.

Zdroj: PhoneArena

22.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+