MojAndroid

O Motorole X Phone sme písali už nejeden raz. V špekuláciách sa objavili najrôznejšie údaje o technickej výbave ako aj fotografie, ktoré sa ale neskôr ukázali ako falošné. Ev-leaks, ktorý už aj v minulosti poskytol niekoľko správnych “tipov” a fotografií na nevydané zariadenia, dnes na svojom Twitter účte publikoval ďalšie. Tentokrát je na záberoch vyfotená Motorola X Phone, ktorá nesie kódové označenie Ghost.

maybe-x-phone-1

Na fotografiách môžete vidieť zariadenie, ktorého finálny dizajn je chránený púzdrom. Zadná strana je však údajne už kryt samotného smartfónu, ktorý je vyrobený z polykarbonátu. Logo Motoroly na prednej strane slúži ako interné označenie pre prototyp zariadenia a vo finálnych vzorkách ho už neuvidíme. Dobrou správou je, že vydanie Motorola X Phone  je plánované už v začiatkoch júla. Displej by mal mať veľkosť 4,7 palca a zatiaľ čo prototyp disponuje HD rozlíšením, finálne vzorky Motoroly Ghost budú vybavené už Full HD panelom. Vnútorná pamäť má mať kapacitu 32GB a chýbať nemajú ani 2GB RAM.

maybe-x-phone-2

Konečné technické parametre nového modelu Motoroly zatiaľ nie sú známe. Z predchádzajúcich správ sme sa dozvedeli, že by mohla byť poháňaná štvorjadrovým procesorom Snapdragon 800, mala by mať kvalitný fotoaparát a dokonca konštrukciu odolnejšiu voči poškodeniu. Motorola X Phone má byť prvým smartfónom vyrobeným už pod vplyvom Google, ktorý už dávnejšie odkúpil väčšinový podiel tejto americkej spoločnosti.

Zdroj: phonearena

3.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+