MojAndroid

Motorola one macro ponúkne veľmi slušné parametre za prijateľnú cenu. Spoľahnúť sa môžete na dostatočný výkon, čistý operačný systém Android 9.0 Pie a silnú batériu s kapacitou až 4000 mAh.

Veľkým lákadlom je síce makroobjektív, no dôležité sú aj iné parametre. Jedným z najdôležitejších faktorov sa v poslednom čase stáva výdrž batérie. Už nežijeme vo svete, kedy nám telefóny vydržia týždeň na jedno nabitie. V mnohých prípadoch sme radi, keď nám smartfón vydrží do večera. S Motorolou one macro sa obávať nemusíte. Výdrž je jedným z hlavných lákadiel novinky.

Silná batéria ako dobrý základ

Základom je silná batéria s kapacitou až 4000 mAh. Kapacita batérie ale nie je všetko. Dôležitá je napríklad aj optimalizácia systému, ktorá je v modeli one macro príkladná. V neposlednom rade vplýva na výdrž batérie aj samotný procesor. Ten v Motorole one macro síce nie je najvýkonnejší, no úsporný rozhodne je.

Motorola one macro vydrz baterie

Keď sa skĺbia všetky tieto parametre, dostávame zariadenie, ktoré je v oblasti výdrže batérie príjemne vyvážené. A čo to znamená v praxi? Dvojdenná výdrž je v tomto prípade štandardom. Aj pri náročnom používaní, ktoré zahŕňa telefonovanie, surfovanie po webe, používanie sociálnych sietí, navigovanie, fotografovanie a podobne, bez problémov s batériou vydržíte do večera. A budete mať ešte dostatočnú rezervu.

Príjemná cena, pekný displej a dostatok pamäte

Makro fotografie, čistý Android, silnú batériu a nadštandardnú výdrž v podobe Motoroly one macro môžete získať za veľmi slušnú cenu, len 229 eur.

Motorola one macro displej

Okrem toho získate napríklad veľký 6,2-palcový displej s HD+ rozlíšením či 4 GB operačnej pamäte. Poteší prítomnosť 3,5 mm audio jacku, rýchleho a spoľahlivého skeneru odtlačkov na zadnej strane a úložisko s kapacitou 64 GB. To je navyše možné rozšíriť pamäťovými kartami microSD s maximálnou kapacitou 512 GB.

Tento článok vznikol v spolupráci s Motorola.

22.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+