MojAndroid

Zabudli ste si niekedy vypnúť zvuky na vašom telefóne počas stretnutia, kina či počas školy? Či ste si ich zabudli zapnúť po stretnutí a zmeškali ste tak dôležitý hovor od priateľky či mamy? Nevadí, ste iba človek, nie stroj. Váš Android však stroj je a tak mu dovoľte vyriešiť tento problém za vás. Jedným z riešení je aplikácia Shush Ringer Restorer, ktorá umožňuje avšak iba jednorázové vypnutie zvonenia či režim vibrácií na určitý čas. Dnes sa pozrieme na aplikáciu, ktorá má s Shush mnoho spoločného a nesie názov Calendar Silencer.

Ako už z názvu vyplýva, ide o aplikáciu, ktorá pri svojom chode využíva kalendár. Calendar Silencer dokáže vypnúť vaše zvonenia či zvoliť režim vibrácií na základe udalostí v kalendári a spraví tak v časovom rozmedzí trvania udalosti. Dokáže spracovať udalosti zo všetkých druhov kalendárov vo vašom Androide, takže sa nemusíte báť, že by ste niečo museli meniť. Dokonca si môžete vybrať len niekoľko zo svojich kalendárov, ktoré majú byť s touto aplikáciou synchronizované. Udalosti môžete aj filtrovať na základe slov či fráz, ktoré sú v ich názvoch a udalosti dokonca môžete aj posunúť na základe vami definovaného intervalu. Calendar Silencer vám umožní aj prejsť na originálne udalosti v kalendári a zmeniť ich. V platenej verzii nájdete okrem vyššie spomínaných funkcií aj možnosť Auto Pilot, ktorá pracuje s udalosťami automaticky, možnosť udeliť výnimku kontaktom, ktorých prichádzajúci hovor nebude stíšený a budete naň upozornení hlasným zvonením vášho mobilného zariadenia, možnosť vytvoriť si vlastný filter pre udalosti a iné.

Táto zaujímavá aplikácia by mohla pomôcť množstvu fanúšikov Androidu a preto budeme radi, ak sa s nami podelíte o váš názor na ňu. Sťahujte pomocou nasledujúcich odkazov:

Calendar Silencer
Arik Felznestein
Verzia 1.2.24 (5. 10. 2011)
Veľkosť 832 kB
2.2+

Zadarmo

Calendar Silencer Unlocker
Arik Felznestein
Verzia 1.0 (12. 9. 2011)
Veľkosť 45 kB
1.5+

18,42 Kč

 

 

10.10.2011
  • peomir

    Viac mi vyhovuje Ring Scheduler pretože nie všetko mám v
    kalendári. V tejto FREE aplikácii si dopredu nastavím kedy sa má čo vypnúť
    a o viac sa nestarám. Keď si manuálne potrebujem vypnúť zvuky tak sa ma opýta
    či chcem nastaviť automatické opätovné štandardné zvonenie.

+