MojAndroid

Nová sociálna sieť Google+ je oficiálne dostupná od minulého týždna a začína byť čoraz viac populárna. Google pri spustení tejto novej služby uvoľnil aj Android aplikáciu, ktorá však nie je dostupná pre všetky krajiny, takže žiaľ ani u nás na Slovensku. Chalanom z XDA developers sa podarilo uvoľniť inštalačný súbor, ktorý si môžete nainštalovať aj vy.

Tu je krátky postup pre inštaláciu Google+ do vášho Android zariadenia:

1. Podmienkou pre správne fungovanie aplikácie je mať prístup k službe Google+. Prihláste sa cez web plus.google.com a vytvorte si svoje konto, ak ho ešte nemáte. Ak chcete pozvánku, napíšte svoj email do komentárov.

2. Pre správnu inštaláciu tejto aplikácie cez apk súbor je potrebné, aby ste mali zapnuté správne nastavenia. Choďte v menu svojho telefónu do: MENU => Applications => a zaškrtnite políčko Unknown sources

3. Následne si stiahnite tento súbor com-1.google.android.apps.plus-1.apk, prípadne môžete použiť QR kód.

4. Nainštalujte si aplikáciu Google+.

5. Spustite Google+ a začnite ho používať priamo vo svojom Android telefóne :)

 

Ako sa vám páči nová sociálna sieť Google+ a jej Android aplikácia? Podeľte sa s nami o svoje postrehy a dojmy.

 

11.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+