MojAndroid

Google sa nikdy nezameriaval na to, aby prepojil svoj OS Android s operačnými systémom nainštalovanom na počítačoch a zabezpečil tak svojim používateľom synchronizáciu a správu dát a informácií. Jeho prioritou budú v dohľadnej dobe cloudové služby. Na druhej strane, je dobré mať vždy po ruke program, ktorý vám zabezpečí, aby ste svoje informácie, kontakty a dáta mali vždy po ruke v počítači alebo notebooku. Takýmto programom je Moborobo.

Moborobo je prístupný aj prostredníctvom WiFi pripojenia, takže záloha kontaktov, videí, fotografií a iných dát je v podstate jednoduchá, bez potreby pripájania sa káblom k počítaču. Proces nastavenia a inštalácie však nepatrí k inštaláciám na jedno kliknutie.

S programom Moborobo si prídu na svoje aj najnáročnejší používatelia a určite ju odporúčame vyskúšať, možno si ju zamilujete. Aplikáciu si môžete stiahnuť na tomto odkaze a podrobnú recenziu si môžete prečítať na  AddictiveTips.

Zdroj, foto: Moborobo, AddictiveTips, Google Play Store

Mobo Launcher
Moborobo Inc.
Verzia 1.1 (21. 3. 2012)
Veľkosť 4,0 MB
2.1+

Zadarmo

24.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+