MojAndroid

Nie je žiadne klišé, keď sa povie, že technológie napredujú raketovou rýchlosťou. Je to prostý fakt. Každý sa chce držať trendov a nezaostávať za konkurenciou. Netýka sa to len namakaných hračiek v podobe robotov, super automobilov a iných, teraz už súčastí takmer prirodzených našej spoločnosti. Medzi tými, ktorí nechcú zaspať na vavrínoch, pokiaľ je ich cieľom získavať stále viac nových klientov a udržať si tých stálych, patria bez pochýb aj banky.

Jednou z nich je aj prvá nízkonákladová a internetová banka v jednom, mBank. Nie je to tak dávno, čo predstavila svoju novú mobilnú aplikáciu tretej generácie 3.0. Tá prichádza s novými vychytávkami, ale je aj zárukou bezpečnosti a jednoduchosti.

Nový projekt zaujal

Podľa posledných získaných prieskumov priamo z mBank, záujem o stiahnutie si novej verzie mobilnej aplikácie spomínanej banky, bol citeľný. Od jej spustenia, ktoré sa uskutočnilo 5.decembra minulého roka, si ju na Slovensku stiahlo viac ako 47 000 záujemcov. Ich počet pritom každým dňom narastá. V susednom Češku sa počet stiahnutí 3.0 od jej spustenia, ktoré bolo 14. novembra 2017, už takmer blíži ku číslu 100 000.

Lákadlom, ako pritiahnuť záujemcov, je aj spustenie reklamnej kampane, ktorá v televízií pobeží zhruba šesť týždňov. V hlavnej úlohe sa predstavil „trápnokúzelník“ Richard Nedvěd známy zo šou Česko Slovensko má talent.

Tím expertov v mBank dlhodobo pracoval na zlepšení mobilného bankovníctva. Dbali na to, aby im neunikli názory verejnej mienky. Na základe získaných dát tak zistili, že podiel užívateľov mobilného bankovníctva vzrástol za uplynulé 3 roky naprieč všetkými segmentami. Častejšie ho využívajú mladí ľudia a osoby s príjmom domácnosti nad 800 € mesačne. Užívatelia mobilných bankových riešení štandardne bývajú vo väčších mestách.

„Je to desať rokov, čo sme na slovenský bankový trh ako prví priniesli bezpoplatkové služby. Od tej doby prispievame k rozvoju slovenského bankového sektora, kde aktuálne predstavujeme najvyspelejšiu mobilnú aplikáciu. Tá má ušetriť klientom čas a prináša maximálnu kontrolu nad ich financiami,” hovorí Robert Chrištof, generálny riaditeľ mBank pre Slovenskú republiku.

Mobilná aplikácia mBank 3.0 pozitívne prekvapí a klientov poteší. Je totiž prepracovaná a takisto je zárukou jednoduchosti, efektivity, mobility či bezpečnosti. V nasledujúcich častiach postupne predstavíme jej najdôležitejšie funkcie.

Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu

Aplikácia mBank je nominovaná v ankete Smart Banka 2017, ak sa vám páči, môžete za ňu zahlasovať a vyhrať Samsung Galaxy S8!

5.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+