MojAndroid

Populárna ROM MIUI, ktorá bola len prednedávnom preložená aj do slovenského jazyka sa čoskoro dočká príchute Androidu Ice Cream Sandwich. Vlastne už teraz môžeme na prvých screenshotoch vidieť čo sa chystá a akým smerom sa MIUI ICS bude uberať. Dizajn tejto alternatívnej ROM zostane naďalej verný svojmu pôvodnému konceptu, no bude doplnený o nový Android 4.0 aplikačný framework s novými funkciami a aplikáciami. Medzi screenmi môžeme vidieť náhľad používateľského prostredia správcu kontaktov, launchera, hudobného prehrávača, galérie, nastavení, záznamov hovorov a aplikácie so správami.

MIUI už dokonca začalo zháňať aj prvých beta testerov pre testovanie na smartfóne Nexus S. Prípadní záujemcovia nájdu podrobnejšie informácie na Facebook fanpage miuiromchina.

Za námet na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Marcelovi :).

Zdroj: miuiandroid.com, Facebook

5.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+