MojAndroid

Microsoft sa snaží vylepšiť svoju aplikáciu Outlook pre Android a v najnovšej verzii prináša niekoľko zaujímavých vylepšení. Najdôležitejšou novinkou je hlbšia integrácia v systéme Android Wear, vďaka čomu budú môcť byť majitelia hodiniek s týmto systémom produktívnejší a budú mať lepší prehľad o tom, čo sa deje v ich účtoch v aplikácii Outlook.

Pomôcť v tom majú nové pozadia pre hodinky, ktoré budú plné informácií. Poteší novinka v podobe farebného označovania okrajov ciferníku v tých časoch, kedy máte v kalendári uloženú nejakú udalosť. Tieto farebné upozornenia pritom korešpondujú s farbami upozornení vo vašich kalendároch, vďaka čomu budete vedieť, o aký druh upozornenia sa jedná.

Outlook Android Wear 1

Vďaka tomu si môžete letmým pohľadom skontrolovať, čo vás v danom dni čaká. Okrem farebného upozornenia ale uvidíte aj rozpis pre najbližšie udalosti priamo pod hodinami, a tak sa budete vedieť lepšie pripraviť na to, čo vás čaká najbližšie. Ak vás v najbližšej dobe nečaká žiadne stretnutie, hodinky zobrazia informácie o počte neprečítaných mailov a odosielateľoch. Priamo z prostredia hodiniek môžete maily archivovať, naplánovať, označiť a vymazať. Môžete tiež odpovedať, a to buď prostredníctvom prednastavených správ, alebo môžete využiť aj hlasové zadávanie textu. Aplikácia ponúka v neposlednom rade aj niekoľko farebných tém, pomocou ktorých si môžete pozadie na hodinkách prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Všetky tieto funkcie sú súčasťou novej verzie aplikácie Outlook, ktorú si môžete z obchodu Play stiahnuť aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: GSM Arena

6.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+