MojAndroid

Ako sme už informovali, prednedávnom sa objavila správa, ktorá hovorila o tom, že čoskoro by sme sa mohli dočkať mobilnej aplikácie pre Android v podobe Office od spoločnosti Microsoft. Office od Microsoft zatiaľ nemá oficiálnu aplikáciu pre Android, čo považujeme skôr za nevhodnú ignoráciu, ako skvelý obchodný ťah.

Avšak celá situácia by sa mala zmeniť, pretože podľa posledných informácií, vývojári z Microsoftu sú v testovacej fáze mobilných aplikácií, tak ako pre Android, ako aj pre iOS. Hneď, ako bude táto testovacia fáza dokončená, spoločnosť Microsoft uvedie aplikáciu Office do Google Play Store a AppStore. Po schválení by sa potom aplikácia mohla čoskoro objaviť na voľné stiahnutie v oboch obchodoch, pre obe platformy.

Predbežný dátum, podľa dostupných informácií, bol stanovený na 10. november 2012.

Zdroj:  The Daily Foto: Microsoft

2.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+