MojAndroid

Herná séria Super Mario je spolu so sériou Legend of Zelda hlavným lákadlom herných konzol spoločnosti Nintendo. Pred nedávnom sa Nintendo rozhodlo k prelomovému kroku a prinieslo Super Maria aj na smartfóny. Ďalším titulom by mala byť pretekárska hra Mario Kart Tour. Server AndroidCentral teraz informuje, kedy sa táto očakávaná hra objaví na Android a iOS platforme.

Mario Kart Tour Super Mario

Známe postavy a jednoduché dotykové ovládanie

Dátum potvrdil oficiálny Twitter účet americkej pobočky Nintenda. V obchode Google Play sa už dá hra dokonca predregistrovať a oficiálne bude dostupná 25. septembra. Mario Kart Tour by mal ponúknuť pretekanie na motokárach so známymi postavičkami po okruhoch celého sveta. Vybrať si budete môcť z postáv ako je Mario, Bowser, Peach a ďalších. Na rozdiel od tradičnej verzie hry pre konzoly budete môcť motokáru ovládať jedným prstom. S motokárou bude možné driftovať a robiť aj ďalšie známe triky.

Nové možnosti v hre a mikro transakcie

Podstatou hry je aj likvidácia vašich súperov. Mobilná verzia ponúkne aj tzv. Frenzy mód, ktorý vás spraví na určitý čas nedotknuteľným. Ďalšou novinkou sú online rebríčky najlepších hráčov alebo bonusové typy pretekov. V nich by ste mali plniť nové úlohy, ktorých podstatou nebude prísť do cieľa ako prvý. Hra bude síce v obchode Google Play bezplatne, ale pre odomknutie všetkých možností bude požadovať mikro transakcie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Na Nintendo Switch bol neoficiálne portovaný systém Android
28.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+