MojAndroid

LG G6 patrí vo svete smartfónov k tým najlepším vlajkovým lodiam na svete. Zaujme nielen hardvérovou výbavou v podobe duálneho fotoaparátu, ale najmä svojou konštrukciou. Tá okrem toho, že ponúka odolnosť voči vode a prachu, tak disponuje aj veľkým 5,7-palcovým displejom, ktorý vypĺňa väčšinu prednej strany. Ak sa vám ale novinka aj napriek tomu zdá byť príliš veľká, tak vás určite poteší správa o prípravách modelu mini.

Nový LG G6 mini by pochopiteľne mal byť vybavený menším zobrazovacím panelom s uhlopriečkou 5,4-palca. Ten má pokrývať 80% prednej strany zariadenia s tým, že by mal ponúknuť aj rovnaký pomer strán ako u klasickej G6 – teda netradičných 18:9. Žiaľ viac detailov ohľadom hardvérovej výbavy, či ceny a dostupnosti, nepoznáme. Je však možné, že LG podobne ako to robil už aj v minulosti, výbavu vo svojom mini modeli okreše a zníži aj koncovú cenu.

Samozrejme, názov LG G6 mini nie je finálnym názvom zariadenia. Viac podrobností sa zrejme dozvieme už čoskoro. Do tej doby si však môžete pozrieť aspoň niekoľko fotografií, ktoré existenciu zariadenia potvrdzujú .

Zdroj: phonearena

1.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+