MojAndroid

Aj keď to bolo zrejmé, aktualizáciu na nový Android dostane aj staršia vlajková loď spoločnosti LG, smartfón G2. Ten by mal podobne ako súčasný model LG G3 dostať aktualizáciu na Android 5.0 Lollipop, pričom dočkať by sa mohol aj ďalších noviniek z dielní spoločnosti, vrátane nového používateľského prostredie z G3.

 

Juhokórejský výrobca plánuje ešte do konca roka aktualizovať súčasnú vlajkovú loď G3, ktorú bude neskôr nasledovať aj G2. Zatiaľ však nie je jasné, aký časový harmonogram LG zvolí, a či teda sprístupní OTA update do niekoľkých týždňov alebo mesiacov po jeho uvedení na LG G3. Je však logické, že spoločnosť svoje úsilie sústreďuje do novších modelov, je však dobre vidieť, že nezabúda ani na tie staršie.

Keby ste mali dostať aktualizáciu na Android 5.0 Lollipop, ktoré funkcie z LG G3 by ste chceli v nej vidieť? Uvítali by ste aj zmenu používateľského prostredia v štýle Material dizajnu nového OS od Google? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: pocketnow

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+