MojAndroid

Situácia so spoločnosťou Motorola sa začína zlepšovať. Potom, čo hlavný viceprezident a finančný riaditeľ Patrick Pichette uviedol, že jej produkty nie sú v súlade s očakávaniami vyhľadávacieho giganta, Larry Page dnes odľahčil atmosféru. Počas telekonferencie, na ktorej boli zverejnené aj hospodárske výsledky za prvý kvartál ocenil prácu, ktorú Motorola vykonala v minulom roku. Okrem toho uviedol, že si v budúcnosti predstavuje odolnejšie smartfóny než sú teraz.

Larry Page

Page sa nás snaží svojim vyjadrením upozorniť na nové produkty z dielne spoločnosti Motorola: “Potom, čo som videl pripravované produkty Motoroly, som skutočne nadšený tamojším potenciálom. Za necelý rok dosiahli toho naozaj veľa a majú pôsobivú rýchlosť a výkon.” Page tiež hovoril, že dnešné smartfóny by mohli byť odolnejšie, najmä čo sa týka vody a mali by mať väčšiu výdrž batérie. Možno tým chcel naznačiť, že budúce smartfóny od Motoroly budú vyrobené s dôrazom na odolnosť. Spoločnosť bude pravdepodobne aj naďalej vybavovať svoje zariadeniami masívnymi batériami, ako sme to mohli vidieť napríklad v prípade RAZR MAXX HD. Ten je vybavený batériou s kapacitou 3300 mAh.

Zdroj: phonearena

19.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+