MojAndroid

Koncepty Android smartfónov a tabletov nám prinášajú pohľad rôznych dizajnérov a grafikov na to, aké sú ich predstavy o budúcich generáciách populárnych smartfónov. Väčšina konceptov je založených na únikoch informácií a aspoň z časti sa približujú reálnym produktom. Z času na čas sa však objaví taký návrh, ktorý by spoločnosť zrejme nikdy neprijala. Presne taký je najnovší koncept tabletofónu Samsung Galaxy Note 4.

Autor videa, ktoré si môžete pozrieť nižšie počítal pri návrhu smartfónu s netradičnými materiálmi, ako je bambus alebo keramika. Spomínané sú aj najnovšie technológie, ako je snímač srdcového tepu alebo nový UV senzor, ktorý je predmetom špekulácií. Rozmýšľali by ste nad kúpou Galaxy Note 4, ak by naozaj vyzeral takto ?

24.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+