MojAndroid

Poisťovňa Allianz už dlhé roky patrí k absolútnej špičke v oblasti financií a poisťovníctva. Medzi najlepšími sa udržiava aj vďaka tomu, že svojim zákazníkom pravidelne prináša inovácie. Keďže dnes sa už väčšina vecí rieši v online priestore, spoločnosť tomu prispôsobila aj svoj klientský portál Môj Allianz.

Na to, aby klienti vybavili väčšinu vecí, už nemusia navštevovať pobočky, ako tomu bolo kedysi. Teraz im stačí otvoriť smartfón/počítač a pár klikmi vybaviť všetky potrebné veci. Spoločnosť sa tak skvalitnením používateľského prostredia dostáva pred svoju konkurenciu, čo z nej robí jednu z najinovatívnejších firiem vo svojom obore.

Čo je Môj Allianz?

Môj Allianz je klientský portál spoločnosti, ktorý využíva už takmer 200 000 spokojných klientov. Jednoducho si v ňom dokážete prezerať a spravovať:

  1. Poistné zmluvy
  2. Platby a dokumenty
  3. Poistné udalosti
  4. Kontakt na agenta
  5. Špeciálne ponuky

Stačí vám na to mobilné zariadenie, prípadne počítač a pripojenie na internet. Jediný proces, ktorým si musíte prejsť je registrácia na webe www.allianz.sk, ak ste tak doteraz neurobili. Po registrácii je ešte potrebné konto aktivovať prostredníctvom SMS a nastaviť si svoje heslo.

Pohodlne aj prostredníctvom mobilného telefónu | Zdroj: Allianz

Portál má viacero sekcií, ako napríklad:

  • Moje zmluvy – kde nájdete prehľad vašich uzatvorených poistných zmlúv
  • Zmeny a úpravy – kde si zmeníte svoje osobné údaje a kontaktné informácie
  • Hlásenie poistnej udalosti – kde jednoducho cez online formulár nahlásite udalosť
  • Online poistenie – kde si bez problémov z pohodlia domova uzatvoríte poistenie

Aké sú hlavné výhody portálu Môj Allianz?

Portál pre klientov prináša hneď niekoľko výhod, ktoré im uľahčia život. Ako prvé môžeme spomenúť možnosť úpravy osobných údajov, a to napríklad pri zmene priezviska alebo inej životnej situácii. Ak sa bojíte, že nestihnete alebo zabudnete zaplatiť faktúru, súčasťou portálu je aj možnosť notifikácií. Tie vás vopred upozornia na blížiacu sa splatnosť.

Ak by ste sa chceli poistiť alebo pripoistiť, môžete tak urobiť jednoducho online. Allianz už ponúka možnosť dojednania väčšiny poistných produktov online.  To zaberá množstvo času čoho si je vedomá aj spoločnosť Allianz, aj preto používateľom ponúka jednoduchší variant. Okrem tohto všetkého viete aj nahlásiť poistnú udalosť a sledovať jej riešenie jednoducho v pohodlí domova.

Za Môj Allianz môžete zahlasovať aj v prebiehajúcej ankete Smart Poisťovňa 2023.

28.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+