MojAndroid

Používate klávesnicu Swiftkey? Ak áno, tak ste možno v poslednej dobe zaznamenali spomalenie pri jej používanie či dokonca lagovanie pri zadávaní znakov. Tento problém by však mala riešiť najnovšia aktualizácia s číselným označením 5.1, ktorá prináša výrazne zrýchlenie pri interakcii s klávesnicou. Swiftkey tiež uvádza percentuálne vyjadrenie tohto zrýchlenia. Klávesnica sa dokáže až o 20% rýchlejšie spustiť a o 30% rýchlejšie zavrieť. Zrýchlenie pocítite aj pri samotnom písaní, kde vývojári sľubujú lepšie reakcie pri stláčaní kláves až o 18%. Update tiež pridáva podporu ďalších jazykov a vylepšenú predikciu, ktorá sa v predchádzajúcich verziách potýkala s problémami pri kapitalizácií písmen.

SwiftKey-5.1-update-speed

Celkovo ide teda o vítanú zmenu, ktorú určite ocenia verní aj noví používatelia klávesnice. Tá je už dávnejšie z obchodu Play dostupná na stiahnutie zadarmo, za čo vďačíme zmene finančnej politiky Swiftkey. Jej vývojári sa totižto rozhodli, že klávesnicu sprístupnia zadarmo a ľudia budú platiť za témy alebo zmenu vzhľadu, ktorý bude odrážať ich osobitý štýl. Z obchodu Play si môžete zadarmo stiahnuť a nainštalovať aj najnovšiu verziu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

21.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+