MojAndroid

Ešte tu nemáme ani pripravovaný Android Ice Cream Sandwich (ICS) a už sa hovorí o názve jeho nástupcu. Ten by podľa “dôveryhodného” zdroja portálu ThisIsMyNext (TIMN) mal byť nazvaný Jelly Bean. Podobne ako v prípade predchádzajúcich verzií Androidu s názvami Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich pokračuje Jelly Bean v tradícii originálneho pomenovania operačného systému Android – každá nová verzia nesie názov nejakej dobroty, sladkosti alebo koláča pričom začiatočné písmeno jednotlivých verzií sa mení v abecednom poradí.

Zdroj TIMN taktiež spomína Ice Cream Sandwich, ktorý údajne bude majoritnou aktualizáciou, ktorá prinesie zmeny v architektúre, funkciách a dizajne operačného systému Android. Ten, aj podľa slov Erica Schmidta bude dostupný už v priebehu mesiaca október/november. Aké zmeny od Ice Cream Sandwich očakávate vy?

10.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+