MojAndroid

Pandémia koronavírusu negatívne ovplyvnila snáď každého z nás. Pre tých, ktorí dlhotrvajúcu krízu už nezvládajú, majú možnosť obrátiť sa na bezplatnú a anonymnú linku občianskeho združenia IPčko. To už osem rokov pomáha mladým ľuďom v núdzi. Avšak s náporom žiadostí o pomoc, ktorý neustále sa zhoršujúca situácia vyvolala, nedokáže vypočuť každého.

IPčko v súčasnosti dokáže vypočuť len každého šiesteho volajúceho. Vaša finančná podpora môže zachrániť desiatky ľudských životov

Len za posledné dva mesiace v IPčku zaznamenali 150 % nárast žiadostí o pomoc. Vypočuť a pomôcť môžu v súčasnej situácii však len každému šiestemu volajúcemu. Preto sa rozhodli požiadať o pomoc a ľuďom dali možnosť združenie finančne podporiť. Už jednorazový 10-eurový príspevok zabezpečí odpoveď na e-mail človeku v núdzi.

S finančnou podporou bude IPčko schopné pomáhať mladým ďalej, či už prostredníctvom telefonátov, e-mailov, chatov alebo videohovorov. Prostriedky taktiež využije pri budovaní a zlepšovaní svojho tímu špeciálne vyškolených psychológov, sociálnych pracovníkov a študentov týchto odborov.

Združenie sme podporili aj my. Prispieť môžete na oficiálnej stránke IPčko.sk

Náš tip
NCZI rozpošle pozývacie SMS na tretiu dávku vakcíny proti COVID-19

15.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+