MojAndroid

Populárna akcia Humble Bundle je opäť tu a tentokrát si môžeme vychutnať celkom 6 herných titulov dostupných pre zariadenia s mobilnou platformou Android. Každý môže prispieť ľubovoľnou sumou, ktorá bude využitá na charitu a podporu developerov. Dostupné sú tituly – Amelia | Kids Story Book, Toy Defense Premium a One More Line – Humble Edition, ktoré získate s najmenším príspevkom 1 dolára. Ak zaplatíte viac, než je priemerný príspevok (aktuálne 4,53 dolárov) získate najviac hry Double Dragon Trilogy, Autumn Dynasty – RTS Oddworld: Stranger’s Wrath.

Aktuálne už bolo predaných takmer 9000 balíčkov a vyzbieraných bolo cez 42-tisíc amerických dolárov. Projektu Humble Bundle sa doposiaľ podarilo získať obrovské finančné obnosy, ktoré putovali do rôznych charitatívnych organizácií, ale aj vývojárom či samotným autorom. Je to skvelá možnosť, ako získať vynikajúce herné tituly nielen pre mobilné zariadenia a k tomu podporiť aj správnu vec. Akcia trvá ešte 12 dní, takže máte dostatok času aby ste sa rozhodli, či využijete šancu získať skvelé hry za rozumnú cenu. Kompletný balík Humble Mobile Bundle 14 si môžete zakúpiť na oficiálnych stránkach Humble Bundle.

Zdroj: Humble Bundle

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+