MojAndroid

Hodnotenie skladieb je pre aplikáciu Hudby Play veľmi dôležitou funkciou. Hodnotiť môžete nielen lokálnu, ale aj online knižnicu, či dokonca rádiá. Možnosti hodnotenia však boli dostupné len priamo v aplikácii a vo widgete aplikácie. To sa však mení a Google značne zjednodušuje spôsob, ako môžete hodnotiť hudbu. Tlačidlá páči sa mi/nepáči sa mi totižto pridal v najnovšej verzii aplikácie aj do mini-ovládača v notifikačnej lište.

google-hudba-1 google-hudba-2

Google uvoľnil v priebehu niekoľkých dní dve nové verzie Hudby Play. Najnovšia verzia ponúka v neroztiahnutej forme mini-ovládača prepínanie skladieb a možnosť pozastavenia prehrávania, zatiaľ čo po roztiahnutí nájdete v ovládači aj možnosť hodnotenia skladieb. Pokiaľ si chcete najnovšiu verziu aplikácie Hudba Play nainštalovať, kliknite na odkaz nižšie.

Stiahnite si Google Play Music 6.2.2221U.2480853

Zdroj: AndroidPolice

 

 

14.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+