MojAndroid

V redakcii sa nám ocitli tri z aktuálnych TOP smartfónov na trhu. Ide o zariadenia Huawei Mate 10 Pro, Samsung Galaxy Note 8 a Samsung Galaxy S8. Všetky smartfóny sme už zrecenzovali a recenzie nájdete na našom webe v uvedených odkazoch. Rozhodli sme sa ich však priblížiť v porovnávacom videu. Nejde však o prvoplánové porovnanie parametrov, ale skôr o používateľské dojmy. Smartfóny vám totiž priblíži kolega Matúš, ktorý všetky dlhšiu dobu používal a testoval.

Okrem skvelého výkonu navyše každý z týchto smartfónov ponúka aj niečo jedinečné a každý má podľa nás aj inú cieľovú skupinu používateľov. Mate 10 Pro má výbornú batériu, S8 má v tejto spoločnosti príjemné kompaktné rozmery a dobrý výkon, no a Note 8 ponúka do služieb svoje S Pen.

Ako sú na tom smartfóny po ďalších stránkach, to už sa dozviete vo videu.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+