MojAndroid

V redakcii sa nám ocitli tri z aktuálnych TOP smartfónov na trhu. Ide o zariadenia Huawei Mate 10 Pro, Samsung Galaxy Note 8 a Samsung Galaxy S8. Všetky smartfóny sme už zrecenzovali a recenzie nájdete na našom webe v uvedených odkazoch. Rozhodli sme sa ich však priblížiť v porovnávacom videu. Nejde však o prvoplánové porovnanie parametrov, ale skôr o používateľské dojmy. Smartfóny vám totiž priblíži kolega Matúš, ktorý všetky dlhšiu dobu používal a testoval.

Okrem skvelého výkonu navyše každý z týchto smartfónov ponúka aj niečo jedinečné a každý má podľa nás aj inú cieľovú skupinu používateľov. Mate 10 Pro má výbornú batériu, S8 má v tejto spoločnosti príjemné kompaktné rozmery a dobrý výkon, no a Note 8 ponúka do služieb svoje S Pen.

Ako sú na tom smartfóny po ďalších stránkach, to už sa dozviete vo videu.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
 • Tomas

  Dobrý deň pán redaktor. Chcem sa spytat.. HTC U11 Plus nebudete mat v redakcii na test?

  • Harry

   Zdravim, je to cerstva novinka a zatial nevieme, kedy by mohol dorazit.

 • Martin

  Toto je recenzia?Veď mám pocit,že som v ústave pre slabomyseľných.Teda aspoň čo sa týka toho chlapa.Veď on nepovedal jedinú súvislú vetu.Vydržal som minútu pozerať.Potom som to radšej vypol.Prosím Vás,toto už neopakujte.Takto sa točí recenzia,https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JzqIb8TyM0k
  Kľudne ma zablokujte,vynadajte mi,ukameňujte,ale toto je nepozerateľné

+