MojAndroid

Spoločnosť Huawei dnes poznáme ako najväčšieho dodávateľa telekomunikačných riešení po celom svete, no určite je aj významným hráčom na trhu s Android zariadeniami. Tu má niekoľko zaujímavých modelov, ku ktorým sa najnovšie pripoja aj inteligentné hodinky Huawei Watch. Tie budú mať elegantný dizajn a chýbať im nebude ani operačný systém Android Wear. To, ako vyzerajú, nieme už dnes, aj keď ich spoločnosť predstaví až v nasledujúcom týždni na MWC.

huawei-watch-airport-sign

Hodinky prinesú kovovú konštrukciu, spomínaný systém Android Wear a hneď niekoľko typov a farieb kožených remienkov na ruku. Dizajnovo sa veľmi nápadne podobajú na Moto 360, ktoré ľudia vyhľadávajú najmä kvôli dizajnu. Huawei tak so svojimi novými hodinkami, najmä ak ich ponúkne za nižšiu cenu, môže uspieť. Uvidíme, aké parametre hodinky ponúknu a čo všetko budú obsahovať. Na ich predstavenie sa ale rozhodne tešíme.

Zdroj: AndroidCentral

28.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+