MojAndroid

Pred niekoľkými týždňami sa na populárnom komunitnom fóre reddit sťažoval majiteľ smartfónu Galaxy S4, ktorý sa jeden večer zobudil na smrad, vychádzajúci z jeho zariadenia. To sa totižto roztavilo v mieste microUSB konektora potom, čo ho majiteľ nechal nabíjať cez noc. V tomto prípade však boli použité originálne Samsung diely, vrátane nabíjačky a batérie.

Samsung prisľúbil tejto osobe náhradný telefón s podmienkou, že odošle poškodenú jednotku späť do centrály na rozbor problému. Samsung síce poslal krabicu, do ktorej mal používateľ uložiť pokazený smartfón, no doteraz nedostal slúbené náhradné zariadenie. Situáciu využila spoločnosť HTC. Produktový manažér HTC si totižto prečítal tento príbeh a ponúkol autorovi úplne nový HTC One M8, ako náhradu za poškodený Galaxy S4.

Jedinou vecou, ktorú žiadal na oplátku je, že ak Samsung niekedy v budúcnosti pošle náhradný smartfón, používateľ ho venuje na charitu alebo vydraží a daruje finančné prostriedky charitatívnym organizáciam. Jedná sa o znamenité gesto od HTC, ktorý sa už aj v minulosti preslávil podobnými darmi.

Pôvodný príspevok na fóre reddit nájdete tu.

RIM6hr8
Roztavený konektor

Zdroj: gsmarena

28.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+