MojAndroid

HTC Hero Android 2.1Majitelia HTC Hero sa konečne dočkali updatu starej verzie Androida 1.5. Spoločnosť HTC oficiálne vydala finálnu verziu Android 2.1, ktorá sa bude dostupné Over-The-Air. Skontrolujte si svoje nastavenia (Settings – Security – Firmware Download), či náhodou nemáte update vypnutý. Na výber sú:  Download automatically, Prompt before download a Never; odporúčam si zvoliť jednu z prvých dvoch možností.

Tiež sa odporúča použiť sieť Wi-Fi namiesto 3G pre rýchlejšie sťahovanie nového firmwaru.

Podľa HTC Plurk konta, update je k dispozícii od 4.júna:

“On June 4, 2010 to open up the wireless software update, the main update function as follows: Android 2.1 operating system upgrade!

System will continue to send updates prompt, when you receive a system prompt as long as you can by clicking Download or wireless network connection 3G/GPRS way to complete your phone system updates. Note: We recommend you to choose to have free Wi-Fi environment, download the update. If you are currently using 3G network, the download may have to pay the additional cost carriers, please make sure to have unlimited Internet access rates apply for rentals before use.”

Na Slovenku sa firmware pravdepodobne ešte nezačal distribuovať, v mojom HTC Hero sa update zatiaľ neobjavil. Keď sa tak stane, budem hneď informovať.

Zdroj: htcsource.com a androidandme.com

7.6.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+