MojAndroid

Výrobca Android smartfónov HTC na svojej Facebook stránke informoval o ďalšom priebehu aktualizácií na Android Ice Cream Sandwich pre svoje telefóny. Prvé OTA aktualizácie by sa podľa spoločnosti mali objaviť už do konca marca. Ako prvé budú aktualizované smartfóny HTC Sensation, HTC Sensation XE, ktoré bude nasledovať aj Sensation XL. HTC nezabudlo ani na ďalšie smartfóny a dokonca pridalo na zoznam niekoľko nových zariadení, ktoré predtým spoločnosť pri svojich plánoch s aktualizáciami na ICS nespomínala. Okrem HTC EVO 3D sa tak v priebehu tohto roka môžu na update tešiť aj majitelia HTC Incredible S, HTC Desire S a HTC Desire HD. Výborná správa, čo poviete? :)

HTC has been working hard to get its Ice Cream Sandwich upgrades ready, and we’re excited to announce that our first round of ICS upgrades will roll out by the end of March for the HTC Sensation, HTC Sensation 4G and HTC Sensation XE, followed soon there after by the HTC Sensation XL.

In addition, we can confirm Ice Cream Sandwich upgrades will be coming later this year to the HTC Rezound, HTC Vivid, HTC Amaze 4G, HTC EVO 3D, HTC EVO Design 4G, HTC Incredible S, HTC Desire S and HTC Desire HD. Stay tuned for more updates on Ice Cream Sandwich releases in the coming weeks.

9.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+