MojAndroid

Spoločnosť HTC sa donedávna len nečinne prizerala na to, ako konkurenční výrobcovia predstavujú svoje vlajkové smartfóny určené pre rok 2018. Nedávno však zrejme tento taiwanský technologický gigant usúdil, že čakania bolo akurát dosť, a tak odhalil celému svetu novinku s názvom HTC U12+.

Za týmto označením sa skrýva nový vlajkový smartfón, ktorý súperí s tými najdrahšími a najvybavenejšími telefónmi súčasnosti. No a ako odhalila naša písaná recenzia, darí sa mu to viac ako dobre. Na druhú stranu však so sebou táto novinka prináša aj jeden výraznejší háčik, o ktorom by ste pred jej kúpou rozhodne mali vedieť. V prípade, že sa vám však nechce vyššie spomenutú písanú recenziu čítať, ponúkame vám alternatívu v podobe videorecenzie. V nej sa dozviete o všetkých dobrých, zlých, ako aj divných vlastnostiach, ktoré so sebou HTC U12+ prináša.

Ak ale náhodou o tomto telefóne čítate prvýkrát, môžu vás tiež zaujať jeho špecifikácie. Doposiaľ najvybavenejší smartfón od HTC ponúka konštrukciu vytvorenú z kombinácie skla a kovu, pričom kovový rám obsahuje niekoľko tlakových senzorov. Prednú stranu telefónu prekrýva 6-palcový LCD displej s 2K+ rozlíšením. Okrem toho sa dostalo na procesor Snapdragon 845, 6 GB RAM a 64 / 128 GB interné úložisko. Konštrukcia telefónu ďalej nesie dokopy až 4 fotografické snímače, pričom sa nezabudlo ani na skener odtlačkov prstov či 3500 mAh batériu.

 

13.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+