MojAndroid

Spoločnosť HTC predstavila zariadenie HTC U11 Life len začiatkom novembra. Vtedy výrobca prisľúbil, že aktualizáciu na Android Oreo dostane zariadenie do 30 dní. Teraz prichádza sľúbená aktualizácia, no zatiaľ pre americký trh. Európska verzia zariadenia používa systém vo verzii Android One. Aktualizácia sa však aj pre tieto zariadenia odhaduje v najbližšom období.

Náš tip
HTC U11 od dnes dostáva Android 8.0 Oreo

HTC U11 Life

Zariadenie dostáva po novej aktualizácii štandardné funkcie Androidu Oreo ako ponuka “obraz v obraze” či adaptívne ikony. Okrem toho nechýba lepšia optimalizácia prostredia zariadenia a vylepšenia po stránke životnosti na batériu či správy napájania. Nechýbajú tiež nové “emojis.” Predpokladom je takisto zahrnutá najnovšia bezpečnostná aktualizácia od spoločnosti Google.

Náš tip
HTC prináša na Black Friday zľavy na smartfóny aj virtuálnu realitu
Náš tip
HTC zverejnilo nelichotivé finančné výsledky za október

Aktualizácia pre smartfón HTC U11 Life je v súčasnosti obmedzená na zariadenia mimo Android One. Aktualizácia si vyžaduje stabilné internetové pripojenie. Ste spokojný s verziou systému na vašom zariadení? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcommunity

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+