MojAndroid

Počas predstavenia novej vlajkovej lode HTC One, zaujala mnohých fanúšikov aj nová používateľská nadstavba HTC Sense 5.0. Táto okrem minimalistického Holo dizajnu, ponúka aj niekoľko nových funkcií ako HTC Zoe, HTC BlinkFeed a mnohé iné. Dnes sa objavili veľmi potešujúce správy pre všetkých majiteľov starších HTC smartfónov, podľa ktorej spoločnosť HTC plánuje vydať aktualizáciu nadstavby Sense 5.0 aj pre zariadenia One X, One X+, One S a Butterfly.

HTC-One-predstavenie-v-Prahe-10

Informácie pochádzajú z oficiálnej Facebook stránky HTC, kde spoločnosť objasnila zámer aktualizovať vyššie uvedené smartfóny novými funkciami z HTC One s výnimkou tých, ktoré sú viazané na hardvér, ako napr. ovládanie TV pomocou IR vysielača. Z nových funkcií je najzaujímavejšia HTC BlinkFeed, ktorá poskytuje jednoduchý live stream všetkých relevantných informácií, ako sú aktuality na sociálnych sieťach, lifestyle, novinky, zábava alebo fotografie. Za zmienku stojí aj HTC Zoe, ktorá používateľom prináša možnosť vytvárať fotografie, ktoré ožijú z trojsekundových útržkov – tzv. Zoes. Tie sa potom spolu s fotografiami a videami zobrazia unikátnym spôsobom, ktorý oživí celú fotogalériu a premení tradičné úložisko nehybných obrázkov na pohyblivú galériu spomienok.

MôjAndroid TIP: HTC One: Oficiálne predstavenie v Prahe [ŽIVÉ FOTO]

Zdroj: gsmarena

28.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+