MojAndroid

Ako to už pri chlapíkoch z XDA fóra chodí vždy prídu s niečim novým a prekvapujúcim – inak tomu nie je ani teraz. Po uniknutých screenshotoch a videu nového HTC Sense prostredia vo verzii 3.5 prišli s custom ROM pre Desire HD. Vytvorená bola z uniknutej RUU smartfónu HTC Bliss a síce nie je úplne dokonalá, vyzerá skvelo – aspoň podľa ohlasov tých, ktorí túto ROM vyskúšali.

V zozname toho čo nefunguje nájdete napríklad Bluetooth a fotoaparát, ale ak vám to nevadí a chcete nové prostredie vyskúšať na vlastnom telefóne tak potom zamierte na XDA fórum, kde nájdete podrobný postup a zdrojové súbory. ROM je stále vo vývoji, ale postupom času sa určite dočkáme aj stabilnej a plne funkčnej verzie.

3.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+