MojAndroid

Nie je tomu ani týždeň čo sme vám priniesli dohady o pripravovanej špeciálnej edícií telefónu HTC Sensation a už tu máme oficiálne prehlásenie spoločnosti o jeho existencii. Telefón nesie označenie HTC Sensation XE a bude vybavený radov softvérových aj hardvérových technológií Beats Audio, vďaka ktorým ponúkne plnohodnotnejšie počúvanie hudby v štúdiovej kvalite.  Okrem toho má Sensation XE nový facelift v štýle Beats Audio a v príslušenstve sa objavia aj kvalitné slúchadlá urBeats. Ich pripojením sa automaticky zapne špeciálne nastavený zvukový profil, ktorý je presne vyladený tak, aby dodávané slúchadlá hrali čo najlepšie.

Ostatné známe parametre potvrdzujú dohady spred týždňa. Sensation XE bude mať teda rovnaký procesor ako Sensation pretaktovaný na frekvenciu 1,5GHz a batériu s vyššou kapacitou 1730 mAh. Dostupný bude u nás už v októbri tohto roku za zatiaľ neznámu cenu.

Update:

HTC Fans Cz/Sk uverejnilo dnes kompletný zoznam špecifikácií telefónu. Zmien oproti pôvodnej verzii HTC Sensation nie je veľa, ale väčšia kapacita batérie, pretaktovaný procesor a väčšia vnútorna pamät 4GB určite potešia. Tu je kompletný zoznam:

Zdroj: TS

15.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+