MojAndroid

Prezident globálnych predajov a finančný riaditeľ HTC, Chia-Lin Chang, sa rozhovoril ohľadom plánov taiwanskej spoločnosti pre rok 2017. Napriek tomu, že HTC zaznamenalo ďalší neúspešný štvrťrok, Chang naďalej uisťuje zákazníkov, že HTC je stále tu a nemalo by sa na nich zabúdať. Keďže prednedávnom odišla významná osobnosť Jason Mackenzie a nové TOP modely HTC U Ultra a HTC U Play sa nedočkali veľkej chvály, je pre zákazníkov veľmi dôležité vedieť, že HTC má v pláne pokračovať. Tento rok sa dočkáme nového VR headsetu a aj 4 alebo 5 smartfónov.

HTC U Ultra 10

Chang dodal, že nový VR headset nebude len o vložení smartfónu do okuliarov. Podľa jeho slov má HTC dobrý plán skombinovať mobilitu a VR. Môžeme len hádať, čo pod tým myslel. Headset by ale mohol byť samostatnou VR s vlastným hardwarom. Spoločnosť sa tento rok zameria aj na smartfóny, ktorých bude menej, no mali by byť kvalitnejšie. HTC plánuje tento rok predstaviť 6-7 smartfónov. Do tohto počtu sa rátajú aj novinky U Ultra a U Play, takže nám už ostáva len 4 alebo 5 smartfónov.

Zdroj: Pocketnow

16.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+