MojAndroid

Spoločnosť Samsung predstavila svoju vlajkovú loď pre rok 2013 a hoci prináša zaujímavé parametre, ako výkonný procesor Snapdragon 600/Exynos 5 Octa alebo 5-palcový FullHD Super AMOLED displej, mnohí fanúšikovia zostali sklamaní z jeho plastovej konštrukcie a takmer identického dizajnu. Konkurenčná spoločnosť HTC s ktorou bude Samsung súperiť o zisky si vo svojom prehlásení zobrala na mušku najmä jeho kvalitu spracovania a označila ho ako “mainstream”.

Galaxy S4 vs HTC One

S ďalším plastovým telom a väčšou obrazovkou čo sú najzrejmejšie fyzické zmeny, Samsung Galaxy bledne v porovnaní s celo-hliníkovou unibody konštrukciou HTC One” uviedla spoločnosť .“HTC zostáva najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú najlepšie technológie zabalené v prvotriednom dizajne. Naši zákazníci chcú niečo iné od mainstreamu, ktorý sa zdá byť cieľom pre Galaxy. Naši zákazníci chcú originálne špičkové technológie, lákavý dizajn a prvotriedny pocit z ich mobilných telefónov, čo je dôvod, prečo sme vytvorili HTC One. “

Spoločnosť HTC verí, že kvalita spracovania nového One je na vyššej úrovni, než ukázal Samsung vo svojej S4. HTC však čelí obavám, že čísla z predaja nového Galaxy sa opäť vyšplhajú do astronomických výšok. Je to však otázka, aké materiály preferuje zákazník a čo očakáva od dnešných smartfónov.  Nižšie môžete hlasovať v ankete, ktoré zariadenie je pre vás zaujímavejšie.

Ktorý smartfón vás oslovil viac ? HTC One alebo Samsung Galaxy S4 ?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

15.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+