MojAndroid

HTC One (M8) bol verejnosti predstavený len pred niekoľkými dňami a už tu máme prvý droptest. Portál TechSmartt otestoval odolnosť tohto telefónu spolu s jeho predchodcom. Hoci podobné testy vždy trochu zamrzia (veď ho mohli dať radšej mne), aspoň približne vieme, ako odolné smartfóny sú. V tomto prípade si nový HTC One (M8) počínal na výbornú a ani po niekoľkých pádoch nedošlo k jeho výraznému poškodeniu, či znefunkčneniu. Dokonca prežil aj prejdenie autom. Navyše, displej po všetkých týchto testoch ostal celý a nerozbil sa. Presvedčiť sa o tom môžete sami na videu nižšie.

Na záver prikladám ešte jeden test, ktorý vyskúšal odolnosť hliníkového tela pred poškriabaním rôznymi predmetmi … a kladivom. Každopádne, vyzerá, že odolnosť nového One je na vysokej úrovni.

27.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+