MojAndroid

HTC práve prišlo so zlomovou správou, na ktorú sme všetci trpezlivo čakali. Spoločnosť na Facebook stránke oficiálne potvrdila dátum odblokovania bootloaderov pre svoje telefóny – nie je to síce presný dátum, ale informácia, že odblokovanie príde už v auguste by vám mohla postačovať ;). HTC bude distribuovať aktualizácie najskôr pre najnovšie telefóny HTC Sensation a EVO 3D, čo je skvelá správa pre všetkých ich majiteľov. Spoločnosť tak splnila svoje sľuby z júna a dúfajme, že do budúcnosti budú HTC nasledovať aj ostatní výrobcovia.

„S radosťou oznamujeme, že softvérové aktualizácie pre odblokovanie bootloaderov začnú byť v auguste celosvetovo dostupné pre HTC Sensation nasledovaný smartfónom HTC Sensation v T-Mobile USA a HTC EVO 3D u operátora Sprint. Sme v testovacej fáze a plne funkčné odblokovanie očakávame začiatkom septembra. Funkciu odblokovania budeme prostredníctvom aktualizácií postupne rozširovať aj na ďalšie zariadenia a nové telefóny.“

 

11.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+